Wyniki | Energa Cyklo Gniewino 2015

Kompletne wyniki Energa Cyklo Gniewino 2015 w formacie .pdf

Klasyfikacja generalna

Miejsce / Imię i nazwisko
Kategoria
Klub lub miasto
Czas

1 KULIKOWSKI TOBIASZ
M 30-39
1:15:33
2 PETKA AREK
M 20-29
LEW LĘBORK
1:15:33
3 SZYMCZAK PATRYK
M 0-19
APTEKA GEMINI
1:15:34
4 OSTACHOWSKI ŁUKASZ
M 30-39
1:15:36
5 LEWICKI ŁUKASZ
M 30-39
KSS MASTERS BRODNICA
1:15:41
6 DOLNY ŁUKASZ
M 30-39
INTEGRAL LOGISTICS KOSCIERZYNA
1:15:41
7 ŁYŚ DANIEL
M 30-39
NYPEL REDA
1:15:42
8 ZAST5AWNY KRZYSZTOF
M 20-29
1:15:42
9 KRZEMIŃSKI JAKUB
M 20-29
ROWERSI RACING TEAM
1:15:43
10 KONIUSZEWSKI BARTOSZ
M 30-39
WINAAR OLDSCHOOL MTB GDAŃSK
1:15:44
11 ROGOWSKI JACEK
M 40-49
KSR KOŚCIERZYNA
1:15:45
12 RESZKA TOMASZ
M 20-29
LEW LĘBORK
1:15:59
13 SZCZĘSNY TOMASZ
M 30-39
1:16:03
14 KACZOROWSKI TOMASZ
M 30-39
1:16:03
15 SMOLIŃSKI ANDRZEJ
M 20-29
GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW
1:16:03
16 ADAMSKI BARTOSZ
M 30-39
1:16:03
17 SKUZA PIOTR
M 0-19
BELTA TEAM GDAŃSK
1:16:04
18 SOBIECKI SZCZEPAN
M 0-19
GKSTG-POLPHARARMA
1:16:04
19 KRAŚNICKI ADAM
M 20-29
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
1:16:04
20 LIP RAFAŁ
M 30-39
NYPEL REDA
1:16:04
21 ANOLIK CZESŁAW
M 40-49
OLD SCHOOL SZOSA 🙂 GDAŃSK
1:16:04
22 ZIEBURA BARTOSZ
M 30-39
FOTA-GROBLEWSKI MTB TEAM
1:16:05
23 JURCZYŃSKI KRYSTIAN
M 0-19
GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW
1:16:05
24 SKIBA PAWEŁ
M 30-39
1:16:29
25 OLSZEWSKI KAROL
M 40-49
KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE
1:16:29
26 BIELIŃSKI KORNELIUSZ
M 0-19
AMBERDOG
1:16:29
27 NIEZGODA MARCEL
M 20-29
1:16:30
28 SPANILY MAREK
M 30-39
1:16:30
29 MIZIARSKI PAWEŁ
M 20-29
1:16:30
30 KOWAL BORYS
M 40-49
TEAMTRZYMAJKOŁO
1:16:30
31 SZYDŁOWSKI ROBERT
M 40-49
DARŁOWO
1:16:30
32 SZEPIETOWSKI MICHAŁ
M 30-39
1:16:31
33 URBANEK PATRYCJUSZ
M 30-39
MERCURYWEB
1:16:31
34 RYBACKI ZBIGNIEW
M 50-59
RETRO ROWERY DUDA TEAM
1:16:39
35 SACIUK TOMASZ
M 50-59
1:16:40
36 REPIŃSKI GRZEGORZ
M 50-59
KSR KOŚCIERZYNA
1:16:41
37 SUSKA PIOTR
M 40-49
GRYF TCZEW
1:16:42
38 SABISZ MARIAN
M 50-59
1:16:43
39 ZABROCKA ALEKSANDRA
K 30-39
BASZTA BYTÓW
1:16:43
40 NOWACKA MAŁGORZATA
K 20-29
ROWRTOUR.COM
1:16:43
41 JARZĄBEK TOMASZ
M 40-49
EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
1:16:43
42 SZEPIETOWSKI KAMIL
M 30-39
1:16:43
43 PRYŁOWSKI MICHAŁ
M 40-49
1:16:44
44 GIL MARCIN
M 30-39
1:16:44
45 BRZÓSKA TOMASZ
M 30-39
NAMAGNEZZZOWANY
1:16:44
46 SAŁAMACHA ŁUKASZ
M 30-39
REHAHOLISTIC.PL
1:16:45
47 WILGA RAFAŁ
M 40-49
1:16:45
48 KOŁODZIK GRZEGORZ
M 20-29
1:16:46
49 WIELICZKO RADOSŁAW
M 40-49
1:16:46
50 PRAGIER ARKADIUSZ
M 30-39
MERCURYWEB
1:16:46
51 WALENCKI PAWEŁ
M 30-39
1:16:46
52 FRYDRYCH SEBASTIAN
M 30-39
OSNIP WP ACTIVE TEAM
1:16:46
53 GÓRSKI MACIEJ
M 30-39
LEW LĘBORK
1:16:47
54 KOPYŁOWICZ FILIP
M 30-39
GRUPA KOLARSKA EATON TCZEW
1:16:48
55 HENNIG ŁUKASZ
M 0-19
1:16:49
56 WENTA KRZYSZTOF
M 30-39
1:17:31
57 RUTKOWSKI TOMASZ
M 20-29
VO2MAX MTB TEAM
1:17:33
58 KOLARSKI ADAM
M 30-39
NEXUS TEAM
1:17:55
59 CZAPIEWSKI MARCIN
M 30-39
1:19:47
60 GRACEK ZYGMUNT
M 40-49
LECHIA GDAŃSK
1:19:47
61 SZCZYGIELSKI PAWEŁ
M 30-39
1:19:47
62 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ
M 65 i więcej
EMERYT
1:19:48
63 CHAMERA SŁAWOMIR
M 30-39
ENZO GDYNIA
1:19:48
64 STRZELECKI PAWEŁ
M 20-29
LEW LĘBORK
1:19:48
65 SZULCZYK BENEDYKT
M 60-64
„GRUPA KOLARSKA „”GRYF”” TCZEW”
1:19:48
66 DUCHLIŃSKI PIOTR
M 40-49
TEAM MUSTANG
1:19:49
67 KRAUSE MACIEK
M 30-39
NOWE GUTY TEAM
1:19:50
68 TRYBOCKI DARIUSZ
M 30-39
1:20:08
69 HOLZ LEON
M 65 i więcej
EZNO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY
1:20:08
70 HERKT TOMASZ
M 20-29
1:20:09
71 PANCEWICZ PIOTR
M 30-39
RUNNERSWALDE
1:20:09
72 KACZOR PIOTR
M 40-49
1:20:09
73 CYRA JAROSŁAW
M 30-39
BASZTA BYTÓW
1:20:09
74 GROCHOWSKA KATARZYNA
K 20-29
GRUPA KOLARSKA STAROGARD GD.
1:20:09
75 RECA ELŻBIETA
K 40 i więcej
BASZTA BYTÓW MASTERS
1:20:10
76 PIESIK PATRYK
M 20-29
ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY
1:20:10
77 SZWAŁEK PIOTR
M 40-49
1:20:12
78 GADOMSKI ANDRZEJ
M 50-59
1:20:12
79 GORDON ALEKSANDRA
K 20-29
1:20:12
80 MYSZKOWSKI PIOTR
M 40-49
EKO-INSTAL BYTOW
1:20:31
81 FURMAN IRENEUSZ
M 20-29
1:20:34
82 TRUSZCZYŃSKI MATEUSZ
M 20-29
1:21:44
83 ANACZKOWSKI ŁUKASZ
M 30-39
GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW
1:22:12
84 KRZEMIŃSKI PIOTR
M 20-29
ROWERSI TEAM
1:22:14
85 KAZIMIERCZAK JAROSŁAW
M 20-29
ROWERSI
1:22:19
86 CHLEBOSZ MARTYNA
K 20-29
JMT POZNAŃ
1:22:25
87 STYCZEŃ ROMAN
M 40-49
KM BIKE TEAM ELBLĄG
1:22:27
88 WRÓBLEWSKI ADRIAN
M 30-39
3ATHLETE / TRIATHLON TRÓJMIASTO
1:22:32
89 SŁOWIK MICHAŁ
M 30-39
YELLOW CARGO EXPRESS
1:23:14
90 BORSUKOWICZ MARCIN
M 40-49
GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW
1:23:16
91 BOBOWSKI KLAUDIUSZ
M 40-49
STOPA SŁUPSK
1:23:17
92 DUDZIŃSKI JAREK
M 30-39
1:23:17
93 GRABOWSKI JERZY
M 40-49
GRYF TCZEW
1:23:18
94 KUCZORSKA KATARZYNA
K 30-39
1:23:19
95 OSTROCHALSKI BARTŁOMIEJ
M 30-39
1:23:20
96 SPRZĄCZKOWSKI KRZYSZTOF
M 40-49
1:23:21
97 TOPA ŁUKASZ
M 20-29
1:23:34
98 SKRZYSZOWSKI JAROSŁAW
M 50-59
1:23:35
99 GÓRSKI JAKUB
M 30-39
WWW.NAVOX.PL
1:23:36
100 PRUSINOWSKI BERNARD
M 20-29
1:23:37
101 MISZEWSKI KRZYSZTOF
M 30-39
AKTYWUJ SIĘ W TRIATHLONIE 2015
1:23:37
102 BLACH PRZEMYSŁAW
M 30-39
1:24:00
103 KUCAL MACIEJ
M 30-39
TRIATHLON TRÓJMIASTO / SMARUJ NA TRENING TEAM
1:24:01
104 PODOLAK PAWEŁ
M 30-39
GDAŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
1:24:01
105 HEBEL PRZEMYSŁAW
M 30-39
ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY
1:24:07
106 SZERSZENOWICZ DANIEL
M 20-29
AMATOR
1:24:16
107 HUCIŃSKI TOMASZ
M 30-39
KARCHER CENTER BH HUCIŃSKA
1:24:24
108 LIPIŃSKI WOJCIECH
M 50-59
LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW
1:24:42
109 SZOTOWSKI JACEK
M 40-49
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
1:25:10
110 SZWEDA LESZEK
M 40-49
GRUPA KOLARSKA STAROGARD GDAŃSKI
1:25:56
111 KWIDZIŃSKA MARTA
K 20-29
FTI RACING TEAM
1:25:57
112 PUDLAK DARIUSZ
M 40-49
1:25:57
113 KOSMOWSKI KAMIL
M 20-29
1:25:58
114 NOWAKOWSKI ŁUKASZ
M 30-39
LOTOS TEAM
1:25:59
115 MOSZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ
M 20-29
1:26:02
116 SZYMAŃSKI PIOTR
M 30-39
ASE TEAM
1:26:03
117 SZLAZAK PIOTR
M 40-49
WERIDE
1:26:04
118 WALCZAK MARIUSZ
M 40-49
DRUŻYNA SZPIKU/CKSTIB GNIEWINO
1:26:08
119 KOZYRA PIOTR STANISŁAW
M 40-49
ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY
1:26:20
120 KOZIEŁ-DWORSKI SZYMON
M 30-39
1:26:21
121 MATYNIA MACIEJ
M 40-49
IDEE KAFFE ZDROWA ENERGIA
1:26:21
122 WAWRZYNIAK MAREK
M 40-49
AZL
1:26:21
123 POBLOCKI TOMASZ
M 50-59
STC SOKOLOW PODLASKI
1:26:22
124 LISIECKI TOMASZ
M 40-49
NEXUS TEAM
1:26:23
125 FORMELLA DOROTA
K 20-29
ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY
1:26:23
126 SYNAK PIOTR
M 30-39
1:26:24
127 WANAT KAZIMIERZ
M 65 i więcej
ŻUCHLIŃSKI ROWERY
1:26:25
128 TASIOR PAWEŁ
M 30-39
TA KO TEAM
1:26:29
129 HRONOWSKI DAWID
M 20-29
1:26:31
130 WORONECKA SYLWIA
K 30-39
MICHELIN TEAM
1:26:32
131 MACHNIO ADAM
M 30-39
GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW
1:26:32
132 WIESŁAW NICKEL
M 50-59
REMUS KOŚCIERZYNA
1:26:32
133 TUNIEWICZ TOMASZ
M 40-49
TEAM MUSTANG
1:26:34
134 SEKIDA MATEUSZ
M 40-49
1:26:36
135 SZEMBERSKI ŁUKASZ
M 20-29
DRUŻYNA SZPIKU
1:26:36
136 ŁOPACIŃSKI ADAM
M 30-39
1:26:36
137 BRZÓZKA ANDRZEJ
M 40-49
1:26:38
138 PIECH JACEK
M 40-49
OSOWA
1:26:42
139 GRZEŻUŁKOWSKA MARIANKA
K 30-39
1:26:42
140 JERCHEWICZ TOMASZ
M 30-39
1:26:45
141 BANACH RYSZARD
M 60-64
1:26:50
142 MACIBORKO PIOTR
M 30-39
CHYLONIA BOYS
1:27:05
143 GRULKOWSKI MARCIN
M 30-39
KUKS REMUS KOŚCIERZYNA / ROZBIEGANA KOŚCIERZYNA
1:27:06
144 BLOCK MICHAŁ
M 30-39
1:27:22
145 ROGIEWICZ SYLWIA
K 30-39
GIRLS ON WHEELS
1:27:23
146 KĘDZIERSKI WIESŁAW
M 60-64
1:27:23
147 GRUBA MAREK
M 50-59
1:28:23
148 ZINKOWSKA MAGDALENA
K 20-29
1:28:49
149 KOPOWSKI STEFAN
M 50-59
1:29:01
150 KRAKOWSKI JAN
M 20-29
AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
1:29:02
151 RADNY DARIUSZ
M 40-49
BRAK
1:29:08
152 PELLOWSKI TOMASZ
M 30-39
KOSCIERYZNA
1:29:18
153 KOTASIŃSKI FILIP
M 30-39
1:29:23
154 CHMIELIŃSKI PIOTR
M 20-29
1:29:23
155 MODLIŃSKA BEATA
K 40 i więcej
1:29:23
156 OSTROWSKI SLAWOMIR
M 20-29
1:29:29
157 LORKOWSKA BEATA
K 40 i więcej
BELTA TEAM GDAŃSK
1:29:29
158 TOKMINA ALEKSANDER
M 60-64
1:29:29
159 KACZYŃSKI MIROSŁAW
M 50-59
1:29:29
160 SZUMNY DARIUSZ
M 40-49
1:29:30
161 WIKA PIOTR
M 40-49
1:29:31
162 POPEK MARCIN
M 30-39
1:29:32
163 ŁAJCA TOMASZ
M 50-59
GRYF TCZEW
1:30:04
164 SAŁAMACHA TADEUSZ
M 50-59
REHAHOLISTIC.PL
1:30:04
165 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF
M 40-49
1:30:06
166 KRYCIA WŁADYSŁAW
M 60-64
ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY
1:30:25
167 KWIATKOWSKI SZYMON
M 30-39
JEPPESEN
1:30:50
168 PLASZEWSKA ANETA
K 30-39
MICHELIN TEAM
1:30:53
169 BRZUZY TOMASZ
M 30-39
LOTOS TEAM
1:31:01
170 KRZYŚKÓW JAKUB
M 30-39
1:31:02
171 GÓRSKI BARTŁOMIEJ
M 40-49
GKSTG
1:31:05
172 PASZKOWSKI DARIUSZ
M 50-59
ZDROWY ROWER
1:31:15
173 RADZICKI ŁUKASZ
M 40-49
1:31:27
174 RADZIKOWSKI EDWARD
M 40-49
1:31:29
175 ŻUKOWSKI DANIEL
M 20-29
SROKABANGO
1:31:29
176 SZYMCZYCHA ZBIGNIEW
M 60-64
1:31:29
177 BIELOWICZ MAREK
M 30-39
1:31:30
178 WALASZKOWSKI PATRYK
M 20-29
SII GDAŃSK
1:31:30
179 SONDEJ JAN
M 65 i więcej
1:31:33
180 FALBA KAROL
M 30-39
1:32:07
181 BRUCHMAN JAN
M 60-64
1:32:10
182 KIERZNIKIEWICZ PAWEŁ
M 30-39
1:32:27
183 PIKUŁA MICHAŁ
M 30-39
1:32:33
184 LASKOWSKI JERZY
M 50-59
BALTIC STAR
1:32:40
185 KRASOWSKI MARCIN
M 40-49
TEAM MUSTANG
1:32:43
186 ROPPEL RAFAŁ
M 30-39
JAVACZYHERBATA.PL BIKE TEAM
1:32:47
187 ROMPCA MARCIN
M 40-49
1:32:58
188 RAFALSKA SABINA
K 30-39
NEXUS TEAM
1:33:02
189 LASKOWSKI SEBASTIAN
M 30-39
1:33:03
190 STANKIEWICZ IGNACY
M 65 i więcej
EZNO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY
1:33:03
191 ZWIERZ KRZYSZTOF
M 30-39
42.195 WEJHEROWO
1:33:03
192 JELONEK MIECZYSŁAW
M 60-64
1:33:03
193 WÓDKIEWICZ IWONA
K 40 i więcej
1:33:07
194 CZAPA MAGDALENA
K 40 i więcej
NIEZRZESZONA
1:33:09
195 BRZESKI ŁUKASZ
M 20-29
1:33:11
196 JARMOŁOWICZ BEATA
K 40 i więcej
AKTYWUJ SIĘ W TRIATHLONIE GDAŃSK
1:33:56
197 RUCIN PAWEŁ
M 50-59
1:33:58
198 PIKUŁA-KONIECZKA DOROTA
K 30-39
K2 ŚWIECIE
1:34:04
199 RYCHTER TOMASZ
M 40-49
NOWE BUTY TEAM
1:34:08
200 ULAMEK MATEUSZ
M 30-39
1:34:10
201 DALECKI PRZEMYSŁAW
M 40-49
GDYNIA SPORT TEAM
1:34:37
202 ŁOŃSKI ROBERT
M 40-49
1:34:39
203 RADNY ROBERT
M 30-39
1:34:45
204 ORŁOWSKI JAROSŁAW
M 40-49
TEAM 135
1:35:04
205 PAKURA MARCIN
M 30-39
1:35:04
206 SOBOTA AGATA
K 20-29
1:35:20
207 GONDEK JAROSŁAW
M 50-59
1:35:21
208 PNIEWSKI JAROSLAW
M 60-64
1:35:21
209 MRALL JAROSŁAW
M 60-64
1:35:25
210 MANISTA ALEKSANDRA
K 30-39
KARCHER CENTER BH HUCIŃSKA
1:35:28
211 GOLAS GRAŻYNA
K 30-39
1:35:29
212 ŻUCHLIŃSKI MAKSYM
M 0-19
ŻUCHLIŃSKI ROWERY
1:36:12
213 DUTKOWSKA MONIKA
K 40 i więcej
NEXUS TEAM
1:36:16
214 TRYBAŁA MONIKA
K 30-39
1:36:17
215 KUCZKOWSKI JAKUB
M 30-39
1:36:45
216 SANECKI NORBERT
M 30-39
1:36:45
217 KOŁODZIEJCZYK MILENA
K 20-29
1:37:08
218 SZERLA TOMASZ
M 40-49
AZL
1:37:24
219 LESZKOWICZ KRZYSZTOF
M 20-29
DOMAX TEAM
1:37:34
220 BOŃKOWSKI JAROSŁAW
M 50-59
MH AUTOMATYKA
1:38:05
221 MATUSEWICZ MARIAN
M 60-64
1:38:09
222 GOIKE SYLWESTER
M 40-49
1:38:11
223 MATYSKIEL ANITA
K 40 i więcej
1:38:12
224 GOLAS MARCIN
M 30-39
1:38:26
225 KONIECZKA WALDEMAR
M 40-49
K2 ŚWIECIE
1:38:51
226 DAWIDOWSKI DANIEL
M 30-39
1:39:04
227 OGRODOWSKA MAŁGORZATA
K 30-39
WARBUD – WARTO BUDOWAĆ
1:39:11
228 POLAŃSKI SŁAWOMIR
M 30-39
1:39:11
229 OLSZEWSKA MARZENA
K 40 i więcej
1:39:11
230 ROZENKRANZ LEONARD
M 50-59
1:39:15
231 ORUBA RADOSŁAW
M 20-29
ZDROWY ROWER
1:39:57
232 SARNOWSKA-BURGE MONIKA
K 40 i więcej
1:40:43
233 BOROWIECKI BARTŁOMIEJ
M 30-39
1:40:44
234 CHMIELOWIEC DOROTA
K 30-39
AKTYWUJ SIĘ W TRIATHLONIE 2015
1:41:18
235 BIEDROŃ MARCIN
M 40-49
1:41:44
236 KIJKO JAROSŁAW
M 30-39
1:41:44
237 KRYCIA RADOSŁAW
M 30-39
BIKE ADVENTURE
1:41:47
238 GRONOWSKA BEATA
K 40 i więcej
1:41:49
239 TOMASZEWSKI GRZEGORZ
M 40-49
1:42:03
240 SOBIEGRAJ JERZY
M 65 i więcej
KLUB BIEGACZA IM. MACIEJA FRANKIEWICZA W POZNANIU
1:42:26
241 DZIĘBOWSKI PIOTR
M 30-39
1:42:37
242 MATUSIK ANNA
K 30-39
1:42:54
243 EJSMONT PIOTR
M 60-64
PROCYCLING-ORG
1:43:37
244 PUSZKAR JAREK
M 30-39
1:44:15
245 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA
K 30-39
LOTOS RUNNING TEAM
1:45:13
246 KLASA JACEK
M 40-49
LOTOS RUNNING TEAM
1:45:16
247 SOKOLSKI JERZY
M 65 i więcej
1:45:34
248 GRUSZKA AGNIESZKA
K 30-39
GDYNIA SPORT TEAM
1:46:05
249 BIEDROŃ MONIKA
K 30-39
1:46:10
250 ORZOŁ ELŻBIETA
K 40 i więcej
1:46:14
251 RÓŻAŃSKA KATARZYNA
K 30-39
1:46:45
252 KOWALEWSKA DARIA
K 30-39
1:46:55
253 KUCIK PAULINA
K 30-39
AKTYWUJ SIE W TRIATHLONIE 2015
1:47:32
254 GOSK GRZEGORZ
M 30-39
1:48:16
255 KUNCEWICZ ANNA
K 30-39
1:48:36
256 DOMARUS BRONISŁAW
M 50-59
1:49:08
257 BRZESKI MIROSŁAW
M 50-59
1:49:08
258 WALKUSZ SŁAWOMIR
M 30-39
TRI TRÓJMIASTO
1:49:16
259 KOSIOREK DOMINIK
M 30-39
1:49:59
260 CZECHOWSKI RYSZARD
M 60-64
1:51:03
261 SIEDLECKI ARTUR
M 40-49
1:51:46
262 PIETRZAK AGATA
K 30-39
1:52:06
263 DETTLAFF JERZY
M 65 i więcej
STUDIO REKLAMY WIATRSERWIS
1:52:26
264 KURPISZ-KASPRZAK MAGDA
K 30-39
NA PSI UROK
1:53:23
265 SZUMEŁDA ALICJA
K 40 i więcej
1:57:13
266 KIEDOS ANDRZEJ
M 50-59
1:57:36
267 PASZKOWSKI MIKOŁAJ
M 30-39
ZDROWY ROWER
2:01:09
268 KUBIAK IZABELA
K 40 i więcej
2:09:22
269 DOMARUS KATARZYNA
K 40 i więcej
2:21:28
270 GLAAS JÓZEF
M 65 i więcej
2:21:29
271 KUPFERSZMIDT HENRYK
M 50-59
2:25:19
DSQ DZIUBA BOGUMIŁA
K 20-29
LKS ATOM MAT DZIERŻONIÓW
1:16:08
ATRASZKIEWICZ MAGDA
K 40 i więcej
0:00:00
WIŚNIEWSKI DARIUSZ
M 40-49
0:00:00
RYGIEL ALEKSANDRA
K 40 i więcej
SZPEJO POMPKA
0:00:00
SZWIEC JAKUB
M 0-19
MLKS BASZTA BYTÓW
0:00:00
TRACZ IGOR
M 30-39
AMBERDOG
0:00:00

Klasyfikacja generalna

Miejsce / Imię i nazwisko
Kategoria
Klub lub miasto
Czas

1 BANACH BARTOSZ
M 20-29
HOTEL CZTERY BRZOZY APTEKA-GEMINI
2:16:25
2 REPIŃSKI TOMASZ
M 20-29
KSR KOŚCIERZYNA
2:16:26
3 RUDNIK KAROL
M 20-29
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
2:16:26
4 DERHELD ŁUKASZ
M 20-29
TREK HONDA GDYNIA
2:16:26
5 WALENTYN MARIUSZ
M 40-49
2:16:26
6 BOGDZIEWICZ MICHAŁ
M 30-39
NEXUS TEAM
2:16:26
7 SOWIŃSKI ARTUR
M 20-29
GKS CARTUSIA KARTUZY
2:16:26
8 RUCIŃSKI JAKUB
M 40-49
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
2:16:26
9 RZESZUTEK PIOTR
M 20-29
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
2:16:27
10 EBERTOWSKI PRZEMYSLAW
M 30-39
KING OSCAR HOTEL MISTRAL SPORT GNIEWINO
2:16:28
11 BRUNKE LESZEK
M 40-49
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
2:17:09
12 WOJCIECHOWSKI DARIUSZ
M 40-49
2:17:09
13 BADURA PATRYK
M 30-39
MICHELIN TEAM
2:17:10
14 KRUK MICHAŁ
M 30-39
NEXUS TEAM
2:17:10
15 WRÓBEL ANDRZEJ
M 20-29
TREK HONDA GDYNIA
2:17:11
16 NIDZIEWICZ ANDRZEJ
M 30-39
2:17:11
17 KULAS KRYSTIAN
M 20-29
MLKS BASZTA BYTÓW
2:17:12
18 SPŁAWSKI ARTUR
M 50-59
DT4 YOU DUET
2:17:12
19 JÓŹWIK ANDRZEJ
M 20-29
TREK HONDA GDYNIA
2:17:14
20 POJAWA MACIEK
M 20-29
CARTUSIAN KARTUZY
2:17:18
21 SZAŁAPSKI JAKUB
M 30-39
CYKLOMANIACY.PL
2:17:18
22 MIKULICZ PAWEŁ
M 20-29
ROLKO-ŻWIRKI
2:18:42
23 WOJTAL MARCIN
M 30-39
2:18:54
24 KOPAŃCZUK PIOTR
M 30-39
OŚKA WARSZAWA
2:19:13
25 CZAPIŃSKI MICHAŁ
M 30-39
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
2:19:15
26 RÓŻAŃSKI MICHAL
M 20-29
BCTGDYNIA
2:19:46
27 ZAWIERUSZYŃSKI RYSZARD
M 40-49
OPONEO.PL
2:20:12
28 MAJKOWSKI DANIEL
M 20-29
LEXUS TEAM
2:20:34
29 MUSIAŁOWSKI PIOTR
M 30-39
2:20:35
30 WIENSKOWSKI TOMASZ
M 30-39
BIKEWORLD.PL
2:20:58
31 JAGMIN RADOSŁAW
M 40-49
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
2:21:17
32 CZYŻ PIOTR
M 40-49
BTC TEAM
2:23:23
33 SIEDLECKI MACIEJ
M 20-29
TREK HONDA GDYNIA
2:23:23
34 HOFFMANN ARKADIUSZ
M 30-39
2:23:23
35 CYBULA TOMASZ
M 30-39
2:23:23
36 BLADOWSKI ROMAN
M 50-59
DUET GOLENIÓW
2:23:24
37 KOBYLINSKI SZYMON
M 40-49
7ANNA
2:23:26
38 JANISZEK MICHAŁ
M 30-39
2:23:30
39 RAPCIAK RAFAŁ
M 40-49
GK STG
2:23:41
40 JAROCKI SŁAWOMIR
M 30-39
2:23:42
41 GOŁĘBICKI PAWEŁ
M 30-39
2:23:42
42 KULAS MAREK
M 50-59
WKS FLOTA GDYNIA
2:23:43
43 KACZYKOWSKI PIOTR
M 40-49
2:23:47
44 SOBIEŚ RADOSŁAW
M 30-39
2:23:47
45 IMIELA MAREK
M 20-29
ROLKO-ROLMIX
2:23:53
46 CZARNECKI JAROSŁAW
M 30-39
SHIMANO POLSKA
2:24:17
47 SUCHECKI MACIEJ
M 40-49
SEMEKO AQUASFERA
2:24:17
48 MROZOWICZ CEZARY
M 30-39
NEXUS TEAM
2:24:17
49 ZWIEWKA ARKADIUSZ
M 30-39
BIKE ATELIER TEAM
2:24:31
50 WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR
M 30-39
TREK HONDA GDYNIA
2:24:32
51 JÓZKOWICZ MICHAŁ
M 30-39
DIVERSEY TEAM
2:24:41
52 DŁUGOSZ ANDRZEJ
M 30-39
2:24:59
53 KOPAŃCZUK PAWEŁ
M 30-39
AMBERDOG
2:25:15
54 KRZYŻAK JAKUB
M 30-39
XTRAINER.PL
2:25:15
55 WYSIECKI MIROSŁAW
M 40-49
2:25:45
56 BANACH ROBERT
M 30-39
HOTEL CZTERY BRZOZY
2:26:37
57 DROŻDŻEWSKI PAWEŁ
M 40-49
2:27:39
58 MENCEL ADRIAN
M 30-39
2:27:40
59 JAROCKI JACEK
M 30-39
2:27:41
60 ŁAZARCZYK MARCIN
M 30-39
2:27:41
61 REUTER TOMASZ
M 40-49
HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
2:27:55
62 PEREKITKO KRZYSZTOF
M 50-59
NIEZRZESZONY
2:29:02
63 KRASZKIEWICZ OLGIERD
M 30-39
2:29:25
64 FELON MICHAŁ
M 30-39
2:30:26
65 CISKOWSKI MICHAŁ
M 30-39
ACEL
2:30:27
66 KURZYŃSKI KRYSTIAN
M 30-39
UBEZPIECZENIA-GDYNIA.PL
2:30:27
67 ŚMIEŁOWSKI DAWID
M 30-39
BCT TEAM
2:30:39
68 ZAWISTOWSKI MICHAŁ
M 30-39
2:31:27
69 MACIAK MATEUSZ
M 20-29
POLITECHNIKA GDAŃSKA
2:31:28
70 KIELAS KRZYSZTOF
M 40-49
LTS LĘBORK
2:31:32
71 CIEŚLIKIEWICZ SZYMON
M 40-49
2:31:39
72 STRZECKI PIOTR
M 40-49
2:31:40
73 MIGOWSKI IRENEUSZ
M 40-49
GK STG
2:31:46
74 RYBAK PAWEŁ
M 30-39
2:31:50
75 ĆWIK DAMIAN
M 30-39
2:31:50
76 KLUSZCZYŃSKI ROBERT
M 30-39
TORUŃ MULTISPORT TEAM/STALWELD
2:31:51
77 RAASZ PAWEŁ
M 30-39
2:31:53
78 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ
M 50-59
JOWE
2:31:56
79 PELC TOMASZ
M 50-59
NEXUS TEAM
2:32:00
80 PIECHOWSKI IGOR
M 30-39
GK STG
2:32:01
81 SZCZEPAŃSKI MARCIN
M 30-39
ŻUCHLIŃSKI ROWERY
2:32:06
82 KUTRZUBA MACIEJ
M 40-49
Klub Kolarski Wda Świecie
2:32:23
83 STANKOWSKI DARIUSZ
M 50-59
2:32:31
84 CISKOWSKI JAKUB
M 30-39
ACEL
2:32:37
85 WAŚKIEWICZ JAROSŁAW
M 30-39
SKLAPE POLSKA
2:35:33
86 TRZASKA PRZEMYSŁAW
M 30-39
PROTEA TEAM
2:36:26
87 SZYMCZAK SŁAWOMIR
M 50-59
2:36:40
88 DREWING MARCIN
M 30-39
AQUA OPTICAL NETWORKING
2:36:50
89 KWIDZINSKI KRYSTIAN
M 30-39
FTI RACING TEAM
2:38:40
90 KOLCZYŃSKA MARTA
K 0 i więcej
WE RIDE
2:39:08
91 BIEL ANDRZEJ
M 50-59
GÓRAL POLICE
2:39:08
92 KRUPSKI TOMASZ
M 40-49
MAKRO CYCLING TEAM
2:39:10
93 SKAWIŃSKI TOMASZ
M 40-49
NEXUS TEAM
2:39:10
94 PIERNICKI KRZYSZTOF
M 30-39
WWW.POMAGAMYNATALII.PL
2:39:32
95 CYMAN TOMASZ
M 20-29
2:41:00
96 TŁUSZCZAK RAFAŁ
M 40-49
HOTEL CZTERY BRZOZY
2:41:41
97 WICHERKIEWICZ MARCIN
M 40-49
2:42:06
98 SULIMA GRZEGORZ
M 20-29
2:42:29
99 FELKNER RYSZARD
M 50-59
TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO
2:42:48
100 SZYDŁOWSKI ANDRZEJ
M 30-39
HILLS-ARCHITEKCI
2:42:59
101 KOSEK MICHAŁ
M 30-39
2:43:43
102 ZIELIŃSKI WOJCIECH
M 30-39
2:44:38
103 WOJNA JAKUB
M 20-29
TREK HONDA GDYNIA
2:45:03
104 DUTKOWSKI LECH
M 50-59
NEXUS TEAM
2:45:29
105 JACH PIOTR
M 30-39
2:45:35
106 KRÓL ROBERT
M 30-39
GDAŃSK
2:45:53
107 WYGNAŃCZUK MICHAŁ
M 20-29
IZIPAK – SYSTEMY PAKOWANIA
2:46:02
108 ZNANIECKI ŁUKASZ
M 40-49
2:46:12
109 MILIŃSKI PIOTR
M 20-29
SGH
2:46:42
110 GŁUSZCZAK WOJCIECH
M 40-49
2:46:43
111 GUZA PRZEMYSLAW
M 40-49
2:46:46
112 DUKACZEWSKI MICHAŁ
M 30-39
2:46:54
113 KONDRATOWICZ ŁUKASZ
M 30-39
LTS LĘBORK
2:47:10
114 PASZKOWSKI MIKOŁAJ
M 30-39
ZDROWY ROWER
2:47:20
115 PIETRZAK PAWEŁ
M 30-39
2:47:20
116 MARYNOWSKI TOMASZ
M 40-49
SAMOSWÓJ SAMOTRZEĆ
2:47:24
117 LEŚNIEWSKI MAREK
M 40-49
2:47:24
118 SZWARC MARCIN
M 30-39
SPORTEVO
2:47:25
119 SUCHORZ KRZYSZTOF
M 40-49
BAR WANOGA
2:48:04
120 IGNACIUK ADRIAN
M 20-29
2:48:29
121 MYDLARSKI JAROSŁAW
M 30-39
COMPLEX SPORTS
2:48:29
122 KOLERA PAWEŁ
M 20-29
2:48:33
123 NAUMIUK JACEK
M 40-49
2:49:04
124 KOWALSKI MACIEJ
M 20-29
2:49:54
125 PIASECKI JULIUSZ
M 30-39
2:49:59
126 ŻUCHLIŃSKI ADAM
M 40-49
ŻUCHLIŃSKI ROWERY
2:50:04
127 CHABASIŃSKI PRZEMYSŁAW
M 40-49
„KOLARSTWO „”GÓRAL”” POLICE”
2:50:30
128 TOMASZEWSKI JAROSŁAW
M 40-49
2:51:56
129 ŻYGENDA ROBERT
M 40-49
MISTER EXPLOSION
2:56:57
130 SOLEK MIECYSŁAW
M 60 i więcej
NYPEL REDA
2:57:39
131 SAWCZUK MAREK
M 40-49
2:59:32
132 DETMER PRZEMYSŁAW
M 20-29
3:01:13
133 SANIAWA KRZYSZTOF
M 20-29
3:02:25
134 NICHAJONEK MAREK
M 40-49
3:03:03
135 KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ
M 30-39
TORUŃ MULTISPORT TEAM/STALWELD
3:03:47
136 KACZMAREK ANNA
K 0 i więcej
OLDSCHOOL MTB
3:05:48
137 BUCZEK WOJTEK
M 40-49
3:07:23
138 STANKIEWICZ PIOTR
M 30-39
3:09:41
139 RYGIEL ROBERT
M 50-59
SZPEJO POMPKA
3:10:20
140 GOTÓWKO TOMASZ
M 30-39
RUNEDA
3:10:22
141 BUDZIŃSKI JAROSŁAW
M 20-29
3:10:54
142 POTYRAŁA JAROSŁAW
M 30-39
3:11:15
143 NACZYK MARTA
K 0 i więcej
INTERSPORT
3:14:05
144 HUDZIK KRZYSZTOF
M 40-49
3:16:17
145 ZIELECKI ADAM
M 20-29
3:16:24
-DEPTUŁA KRZYSZTOF
M 30-39
E.F.A.
0:00:00
-LIPIECKI MARCIN
M 30-39
XTRAINER.PL
0:00:00
-MAJEWSKI ARTUR
M 40-49
RETRO ROWERY DUDA TEAM
0:00:00
-OSIŃSKI PIOTR
M 20-29
GK STG
0:00:00
-ŻADKOWSKI MICHAŁ
M 30-39
0:00:00
-KOSTUCH MICHAŁ
M 30-39
KSR KOŚCIERZYNA
0:00:00
-BACZEWSKI DANIEL
M 30-39
LOTOS TEAM
0:00:00
-ZWIEWKA MAREK
M 30-39
BIKE ATELIER TEAM
0:00:00
-MIENIK TOMASZ
M 40-49
-1okr
-DROST ROBERT
M 30-39
-1okr
-BEDNARSKA MARTA
K 0 i więcej
-1okr
-SKOWROŃSKA KATARZYNA
K 0 i więcej
-1okr
-SOSIŃSKI RAFAŁ
M 30-39
SPORTEVO
-1okr

Pin It on Pinterest