Bike Festival na AmberExpo

18 lutego 2017 | Ogólna

Zanim wspólnie otworzymy sezon trzema imprezami Cyklo, warto zajrzeć także na BIKE FESTIWAL, który odbędzie się w Gdańsku na AmberExpo w dniach 1-2 kwietnia br.

BIKE FESTIWAL to największa tego typu impreza w Polsce. Rok temu udział wzięło w niej ponad 100 firm i marek, imprezę odwiedziło 22 tysiące osób!
BIKE FESTIWAL to impreza promująca rowerowy styl życia, skupiająca producentów, dystrybutorów oraz salony i serwisy rowerowe. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowościami rynku i bezpośredniego kontaktu z ekspertami branży. Wielu wystawców zapowiada sprzedaż swoich produktów w specjalnych targowych cenach.
Festiwalowi towarzyszyć będzie szereg wydarzeń i atrakcji. W ramach salonu E-Mobility Expo na specjalnie przygotowanym torze przeprowadzane będą testy innowacyjnych rowerów i pojazdów napędzanych energia elektryczną. Po raz pierwszy w Polsce odbędą się Mistrzostwa STRIDER RACES – zawody na rowerkach biegowych dla dzieci, które cyklicznie odbywają się już w 26 krajach. Z myślą o najmłodszych powstanie też strefa zabawy i edukacji (m. in. Akademia Bezpiecznej Jazdy, mini miasteczko ruchu drogowego, szkolenia pierwszej pomocy, gry i zabawy z animatorami). Organizatorzy przewidują konkursy dla publiczności, w których będzie można wygrać fantastyczne nagrody: rowery, stroje, akcesoria i kosmetyki rowerowe. Będzie też można skorzystać z porad rehabilitanta czy odbyć trening spinningowy.

Na terenach zewnętrznych powstanie parking rowerowy oraz stanowiska serwisowe, na których pod okiem specjalistów z Bike On Wax, będzie można przygotować rowery do sezonu letniego.

BIKE FESTIWAL jest częścią projektu FREE TIME FESTIWAL, który tworzą: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Kajak-Expo, Ogrodowe Kreacje oraz Festiwal Smaku Food Trucków.

BIKE FESTIWAL

termin: 1 kwietnia, godz. 10.00-18.00 | 2 kwietnia, godz. 10.00-17.00
WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: bikefestiwal.pl | freetimefestiwal.pl

INNE POSTY

Jedź z nami!

Newsletter

Archiwa

Facebook

Pin It on Pinterest