Cyklo Gdynia za nami
Na podsumowanie sezonu jako całości przyjdzie jeszcze pora, dziś możemy podzielić się pierwszymi wrażeniami po Cyklo Gdynia. Ponownie przyszło nam zmierzyć się z deszczową pogodą, choć jak wiadomo kolarz to człowiek twardy i byle mżawka na nim wrażenia nie zrobi. Potwierdziła to wysoka frekwencja – i to nie tylko w wyścigach dystansowych, ale też w zawodach dzieci.
Tym razem oszczędził nas wiatr, więc mimo mokrej nawierzchni czasy najlepszych na obu dystansach były o wiele lepsze niż w roku ubiegłym. Wyścigi ukończyło – odpowiednio – 358 osób na dystansie 40 km oraz 251 na dystansie 125 km. Koniecznie trzeba też docenić peleton najmłodszych, które w niedzielnych zawodach wystąpiły w liczbie bliskiej dwustu dzieciaków, a dramaturgia ich wyścigów przewyższała zdecydowanie nawet zmagania dorosłych;)
Zwracamy uwagę, że na ostateczną, oficjalną wersję wyników musimy jeszcze poczekać, choć oczywiście różnice względem już opublikowanych będą zapewne kosmetyczne.
Wyniki znajdziesz tutaj: wyścigi 40/125km oraz wyścigi dzieci.
Jak zwykle po wyścigach Cyklo publikujemy obszerne galerie zdjęć. Pierwszą z dotyczących niedzielnego ścigania znajdziecie już na podstronie Galerie.
Liczymy na Wasze opinie na Facebooku, a niebawem poprosimy Was także o wyrażenie ich w odpowiedzi na specjalnie przygotowaną ankietę.
Dziękujemy Sponsorom, Gdyni jako Gospodarzowi imprezy oraz wszystkim, którzy wsparli nas i pracowali na rzecz organizacji imprezy, ale przede wszystkim dziękujemy Uczestnikom, którzy po raz kolejny dostarczyli nam kilkuset powodów do jeszcze większego zaangażowania w organizacji kolarskiego święta w Gdyni.
Na Cyklo Gdynia widzimy się ponownie za rok!
Sponsor Główny
Sponsor Strategiczny