Cyklo Sierakowice MTB debiutuje

21 maja 2017 | Cyklo MTB, Cyklo Sierakowice MTB, Ogólna

Cyklo Sierakowice MTB debiutuje w kalendarzu Cyklo i Trójmiejskiego Stowarzyszenia Rowerowego. W rozbudowanym grafiku na rok 2017 w serii Cyklo MTB, jako trzecia impreza serii pojawia się pierwszy „debiutant” – właśnie Cyklo Sierakowice MTB (na koniec serii czeka nas jeszcze spotkanie w Krokowej).
Impreza jest realizowana we współpracy z Gminą Sierakowice, która została Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Impreza powinna wyróżniać się przede wszystkim perfekcyjną lokalizacją, malowniczym otoczeniem lasów i jezior w centrum Pojezierza Kaszubskiego, wyjątkowo podkreślonymi późnowiosennym terminem organizacji. Trasa ma wykorzystać te walory w pełni, o czym w szczegółach piszemy na stronie wyścigu tutaj.

Jak zwykle przygotowaliśmy dwa dystanse w „pełnym wymiarze” – znane jako MINI i MEGA, ponownie w prawie klasycznym już w naszych imprezach MTB układzie jednej lub dwóch pętli.
Zapraszamy także do udziału w zabawie w formie promocji kolarstwa MTB, czyli „FIT – rozpocznij przygodę z MTB”.

Impreza jest częścią CYKLO MTB, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w wybranym wydarzeniu cyklu, na przykład w Sierakowicach. W tym roku TSR organizuje 4 wyścigi MTB, dodatkowo połączone wspólną klasyfikacją (wszelkie informacje znajdziesz na stronie Klasyfikacje ).

Partner Strategiczny

INNE POSTY

Jedź z nami!

Newsletter

Archiwa

Facebook

Pin It on Pinterest