Cyklo Strzepcz – festyn, jezioro i rower w nagrodę

16 czerwca 2018 | Cyklo SZOSA, ENERGA Cyklo Cup, Ogólna

Cyklo Strzepcz w 2018 roku to kolejna edycja imprezy z roku poprzedniego, gdy na szosach Gminy Linia ścigało się kilkuset kolarzy amatorów.

Debiut w serii Cyklo wypadł przed rokiem okazale. Przez uczestników zapamiętana została zaskakująco wymagająca trasa, która nie pozwala na chwilę wytchnienia, a także bardzo przychylna atmosfera. Świetnie sprawdziło się także połączenie Miasteczka Zawodów z Festynem Kaszubskim, a dopełniła całości znakomita pogoda.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może być podobnie, z dwoma istotnymi zmianami: jeszcze wyższą frekwencją, co zapowiadają szybko rosnące listy zarejestrowanych uczestników, a także nagrodą w postaci roweru szosowego marki Scott. Nagroda losowana będzie wśród wszystkich uczestników wyścigu. Wystarczy wypełnić kupon konkursowy, w tym odpowiedzieć na pytanie i wrzucić do urny. Losowanie roweru odbędzie się przed godz. 18.
Festyn Kaszubski, organizowany przez Gminny Dom Kultury w Linii tuż obok strefy start/meta, odbędzie się na Placu nad Jeziorem Strzepcz. Jego rozpoczęcie (godz. 16.15) idealnie zgra się z zakończeniem ścigania i wszyscy uczestnicy wydarzeń kolarskich będą mogli stać się jego uczestnikami.

Impreza odbywa się w ramach serii ENERGA CYKLO CUP, w której skład wchodzą Cyklo Lębork, które już się odbyło, a także Cyklo Pętla Reja w Sopocie (22 lipca 2018), Cyklo Pelplin (12 sierpnia 2018) i Cyklo Kartuzy (1 września 2018). Wszystkie wyścigi objęte są klasyfikacją generalną.

Więcej na stronie imprezy: Cyklo Strzepcz 2018

Jedź z nami!

Newsletter

Archiwa

Facebook

Pin It on Pinterest