Odwiedź biuro zawodów Cyklo Żuchliński MTB w Porcie Rumia

10 kwietnia 2018 | Cyklo MTB, Cyklo SZOSA, Ogólna, Riders Corner

Czy wśród gości naszego centrum znajdą się fani wyścigów kolarskich? W najbliższy weekend mamy jeszcze jedną niespodziankę dla miłośników rowerów – 14 kwietnia na terenie centrum dostępne będzie biuro zawodów imprezy Cyklo Żuchliński MTB, w którym wszyscy chętni nabędą pakiety startowe na rajd otwierający sezon rowerowy.

Na naszych gości, w tym fanów jednośladów odwiedzających w najbliższy weekend wystawę rowerów zabytkowych czeka dodatkowa atrakcja. W sobotę 14 kwietnia w pasażu galerii stanie biuro zawodów, gdzie wszyscy chętni będą mogli nabyć pakiety startowe dla uczestników rajdu Cyklo Żuchliński MTB organizowanego przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe.

Cyklo MTB to cykl 4 imprez kolarskich przeznaczonych dla wszystkich posiadaczy dwóch kółek. Fani kolarstwa górskiego, zarówno amatorzy, jak i bardziej doświadczeni zawodnicy będą rywalizować na  trasach o różnym stopniach trudności. Będzie można wybrać tę, która odpowiada kondycji cyklisty. Cyklo Żuchliński MTB to pierwszy rajd otwierający sezon rowerowy na Pomorzu. 15 kwietnia uczestnicy zmierzą się na 3 różnych dystansach na pętli zlokalizowanej w Rumi. Pakiety startowe na imprezę będą dostępne 14 kwietnia w biurze zawodów w naszym centrum w godzinach od 11:00 do 14:00!

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie: http://cyklo.info.pl/cyklo-zuchlinski-mtb/

 

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

 

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Klienci galerii mają do dyspozycji blisko 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci.  Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w wybrane niedziele od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe oferuje blisko 2100 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

 

O Immochan Polska:

Immochan Polska Sp. z o.o. działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Immochan powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 13 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Immochan Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Immochan Polska Sp. z o.o. rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na www.immochan.pl.

 

 

 

INNE POSTY

Jedź z nami!

Newsletter

Archiwa

Facebook

Pin It on Pinterest