Sezon 2017 przed nami

10 marca 2017 | Cyklo MTB, Cyklo SZOSA, Ogólna

Rozpoczynamy więc od trzęsienia ziemi, czyli 3 imprez w kwietniu. Potem napięcie stopniowo rośnie – zwłaszcza w czerwcu, gdy pojedziemy tuż przed Majką i Kwiatkowskim w Cyklo Gdynia, które odbędzie się w w dniu i po trasie Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym. Kulminacja przewidziana jest jednak dopiero na wrzesień, gdy zamkniemy cykle imprez na szosie i MTB w Kartuzach i Krokowej. Ale po kolei.

Kluczowe zmiany to liczba imprez w kalendarzu i ich ułożenie w dwie serie: Cyklo SZOSA i Cyklo MTB. Dla znanych już wydarzeń są nowe terminy szosowa CYKLO Gdynia i kultowe Gniewino – do zapoznania się ze szczegółami tego urokliwego miejsca zapraszamy na stronę Gminy Gniewino, natomiast nowe imprezy poznacie niebawem. Wszystkie szczegóły do sprawdzenia w Kalendarzu.
Reguły jakimi rządzić się będą oba cykle imprez sprawdzić można na podstronie Klasyfikacje, w odpowiednich zakładkach poszczególnych tabel.

Partner Strategiczny Cyklo Gniewino

Podstrony poszczególnych wyników będą pojawiały się stopniowo, wraz z gromadzeniem informacji i decyzji organizacyjnych, co dotyczy zwłaszcza nowych lokalizacji w Kalendarzu.
O wszystkim informować będziemy na FB, a także w newsletterach.

Już wkrótce rusza sprzedaż Pakietów startowych na kolejne terminy!

INNE POSTY

Jedź z nami!

Newsletter

Archiwa

Facebook

Pin It on Pinterest