W sezonie 2019 zwycięzcy ENERGA Cyklo Cup otrzymają koszulki marki VERGE Sport!

9 kwietnia 2019 | Cyklo SZOSA, Ogólna

W tym roku zwycięzcy poszczególnych edycji oraz całego cyklu zdobędą koszulki sponsorowane przez Verge Sport.
Verge Sport to firma produkująca odzież kolarską na zamówienie od ponad 20 lat. Produkty tej marki są projektowane, doskonalone i testowane przez zawodowców, którzy latami ścigali lub wciąż zmagają się w profesjonalnym peletonie.

Odzież produkowana jest w dwóch własnych zakładach w Polsce, przez wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu stroje wytwarzane są przez najlepszy zespół na świecie.
Długoletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami, w które firma wciąż inwestuje pozwala na stworzenie niemal idealnych produktów w ofercie Verge Sport są setki produktów, które mają możliwość indywidualnego dopasowania dobierając odpowiednie opcje i elementy produktów.
W katalogu znajdują się różne modele zaprojektowane dla zawodowców klasy pro tour, aż po amatorów preferujących rodzinne wyprawy rowerowe. Dobór odpowiedniej odzieży jeszcze nigdy nie był tak prosty!
To Ty wybierasz kanał pozyskania informacji lub sposób zamówienia odzieży, od tradycyjnego spotkania czy telefonu, przez drogę mailową, a nawet najbardziej zaawansowaną platformę Internetową do zamawiania odzieży teamowej – Team Store. Dział sprzedaży składa się z profesjonalnych kolarzy, olimpijczyków, którzy aktywnie używają i testują wszystkie produkty z kolekcji.
Marka jest sprzedawana w całej Europie i nie tylko! Verge Sport posiada własną sieć dystrybucyjną. Biura sprzedaży znajdują się nawet w USA, Kanadzie, Australii czy Izraelu. Ubrania Verge Sport używane są przez takie drużyny jak Wibatech Merx, GVT BMC, reprezentację Austrii, Mistrzów Krajów Europy i USA, a nawet Mistrzów Świata w różnych kategoriach kolarstwa.

INNE POSTY

Jedź z nami!

Newsletter

Archiwa

Facebook

Pin It on Pinterest