Akademia Kolarska CYKLO

Akademia Kolarska CYKLO dla dzieci i młodzieży - popularyzacja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży poprzez dobrą zabawę!

Kilka słów o działalności Akademii Kolarskiej CYKLO

Nasza inicjatywa jest odpowiedzą na rosnące zainteresowanie kolarstwem. Chcemy zaprosić i zachęcić dzieci uczęszczające do szkół podstawowych do czynnego udziału w zajęciach. Naszym celem jest wychowywanie poprzez sport, popularyzowanie wszelkich form kolarstwa oraz wykorzystywanie elementów zdrowej rywalizacji do aktywizacji młodego pokolenia. W pierwszej części treningów skupiamy się na treningach ogólnorozwojowych, utrwalaniu prawidłowych postaw, rozwinięciu oraz wzmocnieniu mięśni szkieletowych, a także korygowaniu ewentualnych wad postawy. Nasze działania mają także na celu zaszczepienie w naszych podopiecznych chęci spędzania aktywnie czasu wolnego, przekazywanie im poprawnych wzorców ruchowych oraz wolę rywalizacji, a także odciągnięcie dzieci od pasywnej postawy do organizacji czasu pozaszkolnego. Nasze założenia chcemy realizować poprzez organizację cotygodniowych zajęć/treningów ogólnorozwojowych/kolarskich.

 

Treningi będą odbywać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej prowadzącej zajęcia w okresie zimowym i wiosennym na powietrzu w zależności od warunków pogodowych 1 x lub 2 x tygodniowo przez Macieja Zielonkę – to doświadczony i utytułowany zawodnik specjalizujący się w startach MTB i XC. Maciej jest także trenerem kolarstwa. Więcej informacji o Maćku można znaleźć na jego stronie.

Grafik zajęć

Grafik zajęć na sierpień 2017:

7 sierpień poniedziałek: 

18:30 – zbiórka przy ul. Olimpijskiej 5, parking k. Salki Fitness

grupa wiekowa 9 – 13 lat.

Informacje na temat zajęć wrześniowych pojawią się już wkrótce! 

 

koszt zajęć: 15 zł – płatne każdorazowo przed zajęciami! Pierwsze zajęcia – GRATIS!

UWAGA: Na zajęcia w terenie rodzice proszeni są przyniesienie wypełnionego druku dot. zgody opiekuna/rodzica dziecka na udział w zajęciach – druk do pobrania

Zapisy i Kontakt | Akademia Kolarska

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Chcesz zapisać swoje dziecko do Naszej Akademii? Może masz pytania związane z tym przedsięwzięciem? Pisz i dzwoń śmiało!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Email: kontakt@cyklo.info.pl
Telefon: +48 731 523 409

Regulamin Akademii Kolarskiej CYKLO

Pobierz dokument w formacie .pdf

Oświadczenie Rodzica/Opiekuna

Pobierz dokument w formacie .pdf

Partnerzy medialni

Partnerzy

Kolejne zajęcia Akademii ruszają za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pin It on Pinterest