Healthy-Day Catering Dietetyczny w Kartuzach!

29 sierpnia 2018 | Akademia, Cyklo SZOSA, Ogólna, Riders Corner, Riders corner | Trening

W sobotę w Miasteczku Zawodów będzie czekała na Was niespodzianka od Healthy Day – Catering Dietetyczny.

„Jesteśmy cateringiem , który  od kilku lat stawia na indywidualne podejście do klienta. U nas uzyskasz opiekę dietetyka przez cały okres trwania diety, który pomoże Ci dopasować plan żywieniowy, makroskładniki adekwatnie do Twoich potrzeb oraz celu jaki starasz się uzyskać.

Staramy się by każda dieta była dla Państwa przyjemnością i miłą codziennością. W naszym cateringu  istnieje możliwość wprowadzania wykluczeń na poszczególne produkty.

Nasze diety są dopasowane pod kątem Twoich preferencji, stanu zdrowia, smaków, trybu funkcjonowania, pracy, aktywności fizycznej, indywidualnych przyzwyczajeń. Posiłki wykonujemy z codziennie dostarczanych świeżych produktów od regionalnych dostawców. Diety oparte są o najlepszej jakości nieprzetworzone, naturalne produkty. Posiłki są pakowane w hermetyczne opakowania idealnie nadające się do przemieszczania oraz podgrzewania. Tylko u nas przez cały okres trwania diety możesz dokonywać zmian w diecie w zależności od potrzeb.

U nas zaoferujemy Ci każdy rodzaj diety w wybranej przez Ciebie ilości posiłków. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy gotują, pieką i przyrządzają potrawy dietetyczne nadając im przepyszną zdrową formę. Każdego dnia dietetycy i kucharze czuwają nad przygotowaniem każdej diety indywidualnie.

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb pod kątem diety, preferencji, transportu , godzin dostawy , miejsca.”

 

  

 

INNE POSTY

Jedź z nami!

Newsletter

Archiwa

Facebook

Pin It on Pinterest